Charmant 2P Cannes Pel1900

  • 45 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

45 m² apartmán Charmant 2P Cannes Pel1900 zahrnuje 1 ložnic a může ubytovat až 4 lidí. Apartmán se nachází 450 metrů od Plage du Festival ve městě Cannes a nabízí ubytování s kuchyní.

Pro větší pohodlí jsou k dispozici 1 koupelen.

Tento apartmán se nachází ve čtvrti Cannes City-Centre, 1 km od centra města Cannes. Provensálský trh Forville najdete ve vzdálenosti 1 km od ubytování, a snadno se dostanete i do Long Beach. Il Viaggio a Legend Cafe najdete v okruhu 100 metrů od apartmánu Charmant 2P Cannes Pel1900. Autobusové nádraží Miramar je odsud 10 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Charmant 2P Cannes Pel1900
Appartement Cosy Avec Terrasse Cannes Centre
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartement Cosy Avec Terrasse Cannes Centre

10
Skvělý 1 recenzi
2 m od ubytování
A Collection Rue Dantibes Elegant 130 M2 Designer Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

A Collection Rue Dantibes Elegant 130 M2 Designer Apartment

8.6
Vynikající 5 recenzí
86 m od ubytování
Le Constantine Central Croisette Beach
Cena pouze pro mobilní zařízení

Le Constantine Central Croisette Beach

9.0
Výjimečný 6 recenzí
115 m od ubytování
USD 597 USD 537
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    28 km

    Vybavení

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • K dispozici čaj a káva
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 17:00
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence06029009532AK
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Charmant 2P Cannes Pel1900 apartmán umístěn?
      Apartmán Charmant 2P Cannes Pel1900 apartmán se nachází v blízkosti Rue d'Antibes.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Charmant 2P Cannes Pel1900?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Charmant 2P Cannes Pel1900 patří mimo jiné Notre Dame d'Esperance Church, Casino Barrière Les Princes, Plage du Festival.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Charmant 2P Cannes Pel1900?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Charmant 2P Cannes Pel1900 patří restaurace Benittah Cannes a Restaurant Clarion Suites Cannes Croisette, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 45 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    28 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Charmant 2P Cannes Pel1900

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít